KONTAKT

Śri Priyasri Devi Mataji

Śri Priyaśri Devi Mataji - Mistrzyni (Ryszika) Radża Jogi (RY), posiada dwunasty stopień wtajemniczenia na Ścieżce Śigatse, w Królewskiej Jodze Mistrzów; Jest nauczycielką duchową i Mistrzynią wszystkich adeptek i adeptów Radża Jogi Śigatse w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Programy zajęć duchowych w stylu indyjskim są prowadzone przez Mistrzynię Duchową indyjskiej Radża Jogi Śhigatse, Śri Mataji (Matadżi) w Polsce i za granicą. Śri Mataji - to autentyczna, zweryfikowana i uznana przez Duchowych Mistrzów Wschodu Duchowa Przewodniczka i Nauczycielka prowadząca wszystkich poszukujących Ścieżką ku Oświeceniu. Priyaśri Devi przez adeptów zwana "Mataji" lub "Mateczką" - mistyką, duchowością, królewską jogą, zielarstwem, mistyką, uzdrawianiem i medytacją zajmuje się od dziecka i od 30 lat prowadzi poszukujących drogą ku Oświeceniu.

Transformujące weekendy KRÓLEWSKIEJ RADZA JOGI ŚIGATSE oferowane są z Satsangami (Nauki), Sādhanami (Praktykami), Darśanami (Milczące Widzenia) i Duchowymi Tańcami Pokoju i Miłości! Istnieje 144 tysiące duchowych nauczy­cieli i przewodników, ale jedynie 4 tysiące wyższych zwie się Awatarami (Prawdziwymi Guru). Śri Priyaśri Mataji jest szacowną i godną czci przedstawicielką Starożytnej Szkoły Duchowej Himālaya Tirtha (Medyta­cje, Joga i Tantra) oraz Braterstwa Sufi Chishty w Ajmer! Rozprzestrzenia prawdziwe Duchowe Bra­terstwo Ludzkości. Możesz uczestniczyć w poniedziałki wieczorem w specjalnej Ceremonii Błogosła­wienia i Uzdrawiania oraz w transformujących warsztatach rozwoju duchowego, które odbywają się przynajmniej raz w miesiącu, w soboty i niedziele.

Medytacja radża jogi zwanej też uro jogą pozwala zrozumieć siebie i to zarówno z perspektywy duchowej jak i metafizycznej. Medytacja pomaga ponownie odkryć i wykorzystać uśpione w człowieku pozytywne właściwości, umożliwia rozwinięcie zalet swojego charakteru oraz stworzenie nowych postaw i sposobów reagowania na sytuacje, jakie niesie życie. Medytacja to wolność myślenia i rozmyślania na tematy duchowe, to sztuka samodzielnego używania rozumu uwolnionego od niewoli ideologii i dogmatu, pełnia wolnomyślicielstwa! Rozpalanie wewnętrznego Ognia i budzenie Płomienia żarliwości i Miłości w Sercu każdej istoty. Jak rozwinąć Wewnętrzną Mądrość i jak służyć potrzebującym. Uwalnianie od przyczyn i skutków karmy i złego losu. Budzenie Wewnętrznej Radości i Błogości.

Radża Joga uważana jest za jogę królów i książąt, duchową drogę władców, królów mędrców znanych jako ryszi i maharyszi. Podstawą praktyki Królewskiej Jogi jest dobra, silna i długa zdolność skoncentrowania, skupienia uwagi. Współcześnie tylko bardzo nieliczni adepci Jogi mają cokolwiek wspólnego z radża jogą, chociaż wielu się na swój związek z radża jogą powołuje. Teozoficzna koncepcja radża jogi opisana jako praktyka yama i niyama, asana i pranayama, pratyahara i dharana oraz samadhi z autentyczną radża jogą nie ma w ogóle nic wspólnego, a wywodzi się ze stopni tradycyjnej siedmiostopniowej hatha jogi, także będącej inicjacyjną Unią duchowego przekazu. W ramach radża jogi wprowadzenie do tradycyjnej astrologii oraz numerologii wedyjskiej. 

Medytacja, relaksacja, ćakramy (czakry), asany (pozycje jogiczne), budzenie trzeciego oka i energii Kundalini. Joga Uzdrawiania, medycyna psychosomatyczna, psychoterapia. Odradzająca moc oddechu; odkrywanie wewnętrznej mocy, ożywianie serca, działanie w zgodzie z wnętrzem. Harmonizowanie świadomości z dewami (aniołami). Nauki o duchowym przewodnictwie i uczniostwie. 

Ścieżka Doskonałości - Ārya Marga - Ośmiostopniowa Ścieżka Szlachetnych - wyrażona jest symbolem Koła Dharmy o ośmiu szprychach, które było od początku podstawą Nauki i Praktyki wprowadzanej przez Siddharta Gautama Buddha, mędrca i proroka fizycznie żyjącego w VII-VI w p.e.ch. w Indii u podnóża gór Himalaya! Programy tantryczne wskazują jak żyć w związku i głęboko praktykować duchowo. Serce i Magia Miłości. Osiąganie Pełni Kobiecości i Męskości. Jak stworzyć udany związek. Jak osiągnąć Dobrobyt i Szczęście na Duchowej Drodze. Oczyszczanie relacji z partnerem (matką, ojcem). O zdejmowaniu klątw i uroków. Tantryczne Śpiewy i tańczenie. Cuda uważności i codzienności.

Jeśli w twojej okolicy zbierzesz przynajmniej 10 osób chętnych na zajęcia Radża Jogi Śigatse możesz podjąć się organizacji lokalnego warsztatu RY prowadzonego z Mistrzynią Radża Jogi Śri Priyaśri Devi Mataji (Matadźi).

Kontakt: tel.: +48 518 300 138
mail: priyasrimataji@gmail.com

Zapraszamy na warsztaty, gdzie można zgłębiać i doskonalić wiedzę

http://radza-joga.blogspot.com/p/warsztaty.html

© Wszelkie prawa do publikacji zastrzeżone przez: radza-joga.blogspot.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz