TM - MEDYTACJA TRANSMISYJNA

Technika Medytacji - Medytacja TransmisyjnaTechnika Medytacji zwana w skrócie TM jest szczególną formą grupowej praktyki, modlitwy i służby przekazywania światła miłości i mocy wszystkim potrzebującym istotom. Medytacja Transmisyjna jest także duchową służbą uzdrawiania naszej planety - Matki Ziemi i wszystkich jej żyjących, dobrych istnień. Gdy więc energie Wodnika zaczynają pobudzać nasze serca i gdy zaczynamy kontaktować się z naszym wyższym aspektem - Duszą (Jaźnią) - odczuwamy nowy i trudny do określenia impuls, który gdy wzrasta, prowadzi nas nieodwracalnie do kontaktu z ludźmi i z sytuacjami w których można go wykorzystać. Powstaje on na poziomie Duszy i nazywamy go bezinteresowną służbą, pracą społeczną. Jest ona jedną z tych wielkich nauk, które rozwiną się w czasie Nowej Ery Wodnika. Służba Nowej Ery (Medytacja Transmisyjna) jest najmocniejsza, kiedy jest pełniona w grupie. Jest to znany w duchowości fakt, że grupa może przesłać o wiele więcej energii aniżeli osoba medytująca pojedynczo. Medytacja Transmisyjna oferuje jedyną w swoim rodzaju możliwość służenia ludzkości poprzez współpracę z innymi ludźmi w twoim miejscu zamieszkania.

Medytacja Transmisyjna to forma specjalistycznej grupowej praktyki, w której uczestnicy oferują siebie (swoje ośrodki energetyczne, czyli czakramy) jako instrumenty do obniżania potencjału (transformowania) duchowych energii pochodzących od Duchowej Hierarchii Mistrzów (są to starsi bracia rasy ludzkiej, nadzorujący i przewodzący naszej ewolucji). W ten sposób zaopatrują oni nasza planetę w energie, które przekształcają nasz świat i które są bardziej dostępne i pożyteczne dla ludzkości i dla innych królestw w naturze. Według brytyjskiego ezoteryka i międzynarodowego lektora Benjamina Creme’a, Medytacja Transmisyjna jest najważniejszą praca, którą grupy mogą dzisiaj z łatwością wykonywać. Nie jest ona przeciwstawna żadnej innej formie medytacji, którą być może praktykujesz. W rzeczywistości wzmocni ona twoją medytację osobistą oraz inną działalność i służbę. Trzeba pamiętać, ze grupa transmisyjna nie jest miejscem, gdzie należy szukać indywidualnych porad, przesłań channelingowych, kontaktu z planami astralnymi lub też z aniołami, stróżami, itp, a wręcz przeciwnie powinno się tego unikać. Jest to po prostu oddawanie siebie w służbę naprawy świata ludzkiego. Jednak ubocznym działaniem tego bezinteresownego czynu jest przyspieszony rozwój duchowy uczestników. To co można osiągnąć w ciągu dwudziestu lat osobistej medytacji, dokonać można w ciągu od jednego roku do trzech lat regularnej, stałej i prawidłowej pracy transmisyjnej.

Mistrzowie Mądrości dysponują ogromnymi energiami duchowymi. Większa część ich pracy polega na rozprowadzaniu tych energii po świecie. Celem mistrzów jest spełnienie Planu ewolucyjnego przewidzianego dla naszej planety. Wiele z tych energii jest pochodzenia kosmicznego i gdyby były kierowane bezpośrednio na Ziemię, odbijałyby się od ludzi, ponieważ ich częstotliwość jest zbyt wysoka. Grupy Medytacji Transmisyjnej (GMT) służą jako stacje pośrednie. Mistrzowie i Aniołowie Boga wysyłają energie duchowe poprzez czakramy uczestników grupy. W ten sposób energie te są automatycznie transformowane i dzięki temu stają się dostępne i bardziej użyteczne dla postępu ludzkości. Następnie mistrzowie kierują je w te miejsca na Ziemi, gdzie są najbardziej potrzebne.

Duchowe energie pochodzące od Hierarchii, od Chrystusa-Maitreji i Mistrzów, są już uwarunkowane pewnymi czynnikami, uwarunkowane przez cechy tkwiące w samych energiach i przez skupienie umysłów Mistrzów, którzy je wysyłają. Wiedzą oni, gdzie, w jakich proporcjach i natężeniu energie te są najbardziej potrzebne, aby wywołać pożądany skutek. Dlatego nie powinniśmy na podstawowym poziomie pracy Transmisji próbować przesyłania ich żadnej osobie, grupie czy krajowi, które, według nas odniosłyby z nich pożytek. Transmisja energii na tym poziomie jest bardzo precyzyjnym naukowym procesem. Tylko Hierarchii znana jest umiejętność jej rozprowadzania. Wystarczy, ze działamy jako stacje przekaźnikowe. Na świecie istnieją tysiące grup transmisyjnych, jednak tylko kilkaset jest otwartych dla początkujących dusz. Ich uczestnicy spotykają się o określonej porze w wybrane dni, tak jak grupie jest najwygodniej. Może to być raz, dwa lub trzy razy w tygodniu. Uczestnicy spotkania mówią głośno Wielką Inwokację, którą Maitreja, Zbawiciel-Kalkin przekazał ludziom na Zachodzie w 1945 roku i za pomocą której udostępnił ludzkości technikę inwokowania energii, które przemieniają świat na lepszy i przygotują nas na jego przyjście:

Z punktu Światłości w Umyśle Boga
Niech światło spływa na umysły ludzi.
Niech Światło zstępuje na Ziemię...
Z punktu Miłości w sercu Boga
Niech Miłość spływa do serc ludzi.
Niech Chrystus powróci na Ziemię...
Z ośrodka, gdzie jest znana Wola Boga
Niech Zamiar wiedzie małą wolę ludzi,
Zamiar, który znają Mistrzowie i któremu służą
Z ośrodka zwanego przez nas rasą ludzi
Niech się wyłoni plan Miłości i Światła
Kładąc pieczęć na wrotach, gdzie przebywa zło...
Niech Światło, Miłość i Moc
przywrócą ten plan na ziemi.

Dzięki recytacji tej formuły i koncentracji w czakramie adźna (trzecie oko między brwiami) tworzy się między grupą medytacyjną a Hierarchią Mistrzów przewód transmisyjny. Tym przewodem mistrzowie przesyłają swoje energie. Są to te siły duchowe, które obecnie zmieniają oblicze świata. Maitreja-Chrystus stymuluje na przykład spływ energii równowagi na świat - i nagle politycy stwierdzają, praktycznie z dnia na dzień, że potrafią ze sobą rozmawiać, współpracować, idą na kompromisy, osiągają pewien stopień porozumienia. Nagle przywódcy państw od wieków zwaśnionych, potrafią usiąść przy wspólnym stole i wypertraktować pokojowe rozwiązania. W ten sposób Mistrzowie Mądrości i ich grupy transmisyjne służą światu. Służba, Sewa pozwala na przejście od prostego kontaktu z własną duszą do współdziałania ze wspólnotą dusz, Duchową Hierarchią Mistrzów.

Służba Nowej Ery Epoki Wodnika jest najmocniejsza, kiedy jest pełniona w grupie. Grupa Transmisyjna może być zainicjowana przez dowolne trzy osoby praktykujące Jogę. Trójka jest podstawową grupą czy jednostką służenia. Symbolika Trójki jako podstawowej grupy pochodzi od wibracji Trójdźwięku AUM, który ogniskuje całą swoją potęgę, gdy trzy osoby zbierają się w intencji wypełniania duchowej służby pomagania innym czującym istotom, ludzkości zaś szczególnie. Trójka symbolizuje obecność Świętej Trójcy. Skupienie myślowe w słowie lub jeszcze lepiej symbolu Pranawy (AUM) polecane jest zawsze, gdy rozpoczynamy Przekazywanie Miłującego Światła, które w Imię Boga i zgodnie z Jego Wolą oczyszcza planetę i porządkuje świat. Przywołaj Nauczyciela Ludzi i Aniołów, Mistrza Chrystusa - Maitreję aby uzdrowił ludzki organizm i ciało życia naszej planety, Matki Ziemi. Wspólne siedzenie, skupienie w ośrodku głowy, zanurzenie w świetle i poddanie boskiej wibracji spływającej przez twoją istotę na cały świat, do wszystkich potrzebujących Boga ludzi i innych istot, oto esencja tej Jogi Syntezy. Zaiste, TM jest Jogą Integralną służącą zbudowaniu Nowego, Oświeconego Porządku, Królestwa Niebieskiego na ziemi. Nie jest to praca na rok czy dwa. Jest to służba dla wielu pokoleń Budowniczych Królestwa Ducha na planecie ziemi.

Ludzie zastanawiają się często jak duży wpływ mogą wywierać w jakiejkolwiek danej sytuacji jako jednostki. Weź pod uwagę następującą informacje: Jak już zaznaczono wcześniej, podstawowym elementem w pracy transmitowania energii jest jeden trójkąt złożony z trzech osób. Dodając jeszcze jedna osobę do tej podstawowej grupy podwyższa się liczbę możliwych trójkątów do czterech. Jeżeli przyłącza się dwie dodatkowe osoby, tworząc pięcioosobową grupę, powstanie wtedy dziesięć trójkątów. Jeżeli jedna z tych osób przyprowadzi swojego znajomego będzie wtedy dwadzieścia trójkątów. Siedem osób stanowi trzydzieści pięć trójkątów. Osiem osób stanowi pięćdziesiąt sześć trójkątów, dziewięć osób osiemdziesiąt cztery, dziesięć osób sto dwadzieścia! Im więcej osób w grupie, tym większą różnice robisz swoją obecnością lub nieobecnością! Jednoczenie dusz w Świetle Ducha jest podstawową duchową praktyką wyższych Oświeconych Ludzkości! Można powiedzieć, że każda twoja nieobecność w grupie Transmisji Światła to działanie na szkodę aktualnej ludzkości jako całości! Łatwo sobie wyobrazić, jak wielki byłby potencjał energetyczno-duchowy ludzkości, gdyby wszyscy ludzie skupili się w pracy Grup Medytacji Transmisyjnej!

Zapraszamy na warsztaty Królewskiej Radża Jogi 


© Wszelkie prawa do publikacji zastrzeżone przez: radża-joga.blogspot.com

1 komentarz: